Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

  • Soita meille

    02 436 5900

  • Laita meille viestiä

    tilaukset@condite.fi

Myynti

  • Carl-Bertil Borg

    Liiketoiminnan kehitysjohtaja

    040 501 7250

    carl-bertil.borg@condite.fi

  • Anders Borg

    Myyntipäällikkö | Leipomo

    040 558 2578

    anders.borg@condite.fi

  • Jaana Välimäki

    Avainasiakaspäällikkö | Leipomo

    040 483 7342

    jaana.valimaki@condite.fi

  • Ossi Aalto

    Avainasiakaspäällikkö | Leipomo

    044 210 8219

    ossi.aalto@condite.fi

  • Matti Raikunen

    Myyntipäällikkö | Foodservice

    044 743 7710

    matti.raikunen@condite.fi

  • Sari Liljeqvist

    Asiakkuuspäällikkö | Foodservice

    044 743 7736

    sari.liljeqvist@condite.fi

  • Markkinointi

    Markkinointiin ja muihin yhteistyöprojekteihin liittyvissä asioissa voit olla suoraan yhteydessä meidän markkinointitiimiin.

    markkinointi@condite.fi

  • Laatu

    Laatuun liittyvissä asioissa voit olla suoraan yhteydessä meidän laatuosastoomme.

    quality@condite.fi

  • Talous

    Talousasioissa voit olla suoraan yhteydessä meidän talousostastoomme.

    finance@condite.fi


Asiakaspalaute

Rikkoutuiko säkki, saitko erityisen hyvää palvelua tai mietityttääkö jokin asia tilauksessasi? Jos tarvitset apua tai haluat antaa palautetta, täytä lomake niin vastaamme mielellämme kysymyksiisi!

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 3 files.

Laskutustiedot

Ostolaskujen vastaanotto verkkolaskuna:

Mikäli yrityksellänne ei ole mahdollisuutta lähettää verkkolaskuja, laskut voi lähettää pdf-muodossa osoitteeseen: orklcon-fi-0001-idf1@pdfinbound.com

Kysyttävää talousasioista?

Talousasioissa voit olla suoraan yhteydessä meidän talousostastoomme.

finance@condite.fi

Yrityksen nimi

Condite Oy

Y-Tunnus

0135428-1

Verkkolaskutusosoite (OVT)

003701354281

Välittäjätunnus

E204503

Operaattori

OpusCapita

Ota yhteyttä

Tuote hakusessa, tilaus tekemättä tai muita asioita joita mietit? Ole yhteydessä asiakaspalveluumme suoraan tästä!